Kurumsal

Balıkesir’in alışkanlıkları ve ihtiyaçları istekleri titizlikle gözlemlenerek 6 Ekim 2007’de Yaylada Alışveriş Merkezi açılmıştır.

Bu sürede Balıkesir'de seçkin bir marka haline gelen Yaylada, geniş mağaza yelpazesi ile farklı ürünler sunmakta olan toplam 72 markası ile Balıkesir’de Alışverişe yeni bir soluk gelmiştir.

Açıldığı günden bugüne kadar gerçekleştirilen çeşitli eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri ile de YAYLADA Balıkesirliler için sosyal yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş, şehrin çekim merkezi olmuştur.

Yaylada Avm, birbirinden farklı lezzetleri sunan fast food, kafe ve restoranları, her türlü Alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik seçilmiş 8 sinema salonu, 400 metrekare çocuk oyun alanı, 850 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, tiyatro ve sergi salonları ile ziyaretçilerin hoşça vakit geçirebilecekleri tüm olanakları bünyesinde bulunduruyor.

Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi’nin, her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşündükleri ayrıcalıkları bir mekan olması için açılışından 2 yıl önce çalışmalarına başlayarak özenle hazırlanan tüm araştırmalar bir araya getirilmiş ve Balıkesir'in ilk Alışveriş merkezi oluşturulmaya karar verilmiştir. Merkez bölgenin Alışverişte seçkin markaları içeren modern bir Alışveriş merkezine duyduğu ihtiyacı gözlemleyen Yayla Grup tarafından açılmıştır.

Alışveriş merkezi, spor kompleksi, turistik tesis gibi alanların inşaat ve işletmeciliği konusunda 25 yıllık tecrübeye sahip Yayla Grup, İstanbul’daki Alışveriş merkezi tecrübesini Balıkesir’e taşıdı.

Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi yerli ve yabancı markalar, bayan - erkek - çocuk giyim, hipermarket, ayakkabı, , spor, aksesuar, fast food, cafeler, restoranlar, sinema, optik, mücevher, oyuncak, Eğlenceli çocuk alanlary, teknoloji marketler, ev tekstili vb. genel ihtiyaçların hepsini bir arada bulabileceğiniz bir Alışveriş merkezidir.

32.000 metrekare kapalı alanı bulunan Yaylada AVM, seçkin ve dev markaların yer aldığı 66 mağaza, içerisinde 3D salonlarında yer aldığı 8 adet sinema salonu , 400 metrekare çocuk oyun alanı, 600 oturma kapasiteli fast-food, kafe ve şık restoranları ve 850 araçlık açık ve kapalı otoparkı, sergi ve tiyatro salonu ile bölgenin çekim merkezi olmuştur.

Ayrıca Yaylada Alışveriş Merkezi 700 kişilik çalışan kadrosu ile Balıkesir ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.